برپایی نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

بازدید

 

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار به عنوان بزرگترین رویداد پژوهشی و فناوری کشور، سالانه با حضور جمع زیادی از دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی، دانشگاه آزاد اسلامی، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و شركت‌های توانمند داخلی برپا می‌شود.     

امسال نوزدهمین دوره این نمایشگاه با شعار «پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی» از تاریخ 3 الی 6 ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا شد. 

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم صبح روز دوشنبه 3 دی ماه برگزار شد.

پژوهشگاه هوافضا نیز همچون سال‌های گذشته، به‌منظور معرفی دستاوردهای علمی، پژوهشی و فناوری های جدید خود و همچنین به منظور ایجاد زمینة همکاری و ارتباط با سایر سازمان‌ها و تولید کنندگان داخلی در این نمایشگاه حضور فعالی داشت.

جناب آقای دکتر امی، رئیس محترم پژوهشگاه، روز سه شنبه پس از شرکت در مراسم افتتاحیه و نیز روز پنج‌شنبه از غرفه پژوهشگاه دیدن کردند. در طول نمایشگاه آقای دکتر برومند، معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آقای دکتر ضرغام، رئیس محترم صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و نیز مسئولین و تعدادی از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه، از جمله آقای دکتر طیبی رهنی، معاون محترم پژوهشی پژوهشگاه نیز از غرفه پژوهشگاه بازدید کردند. 

حاضرین در سایت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها برپایی نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار