برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع)

میلاد امام رضا

 

به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، میلاد امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، روز چهارشنبه 3 مردادماه مراسم جشنی در پژوهشگاه هوافضا برگزار شد. در ابتدای مراسم جناب آقای دکتر امی، ریاست محترم پژوهشگاه، با تبریک این اعیاد به تبیین فضایل و ویژگی‌های شخصیتی حضرت امام رضا (ع) و ذکر روایاتی از ایشان پرداختند.   

در ادامه، پس از اجرای گروه موسیقی نوای باران، جناب آقای مرشدی سخنران دعوت شده به این مراسم در خصوص دوران فقهی تشیع و نقش امام رضا (ع) در تبیین علوم فقهی در زمان خویش سخنانی ایراد نمودند. ایشان با اشاره به لزوم میراث‌داری شیعیان نسبت به آموزه‌های دینی ائمه، بر عمل به این آموزه‌ها در جامعه دینی تاکید نمودند.

در ادامه مراسم، اعطای احکام اعضای هیات علمی افتخاری پژوهشگاه برگزار شد. در این رابطه، جناب آقای دکتر امی طی احکامی پروفسور گودرز احمدی، پرفسور داوود دومیری گنجی، دکتر برات قبادیان، دکتر عبدالحسین فریدون و دکتر منوچهر منطقی را به عنوان عضویت افتخاری هیات علمی پژوهشگاه منصوب نمودند..

سپس، احکام آقایان دکتر زهیر صبوحی به عنوان "سرپرست مدیریت دفتر ریاست و روابط عمومی"، دکتر کورس نکوفر به عنوان" مشاور در امور کشور روسیه و سایر کشورهای مشترک المنافع" و سردار محمد زارع حقیقی به عنوان" مسئول پیگیری و راه اندازی باشگاه هوافضا" اعطا شد و از زحمات آقای دکتر شمس به عنوان مسئول قبلی پیگیری امور مربوط به باشگاه هوافضا تقدیر به عمل آمد.

در انتهای مراسم نیز هدایای برندگان مسابقه جشن میلاد امام رضا(ع) به 8 نفر از همکاران تقدیم شد.

 

 

 

 
 
 

حاضرین در سایت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع)