بازدید ریاست و متخصصان پژوهشگاه هوافضا از اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل هوایی تجهیزات فرودگاهی

نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی

 اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل هوایی تجهیزات فرودگاهی با حضور مقامات مختلف و مشارکت ده‌ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه‌های گوناگون خطوط هوایی، حمل و نقل هوایی، هوانوردی، فناوری هواپیمایی، مدیریت ترافیک هوایی و دیگر صنایع مرتبط از 24 تا 26 شهریورماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر داخلی، نوین‌ترین تولیدات، طرح‌ها و خدمات خود را ارائه دادند. همچنین، علاوه بر شرکت‌های داخلی، نمایندگان کشورهای آلمان، چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، یونان، ایتالیا و برخی از کشورهای منطقه خاورمیانه در این نمایشگاه حضور داشتند.

این نمایشگاه با اخذ تأییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه بین‌المللی (UFI) برگزار شد و هدف آن ایجاد زمینه تعامل سازنده بین شرکت‌های معتبر بین‌المللی با دانشگاه‌ها و شرکت‌های فعال این حوزه برای بهره‌مندی از توانایی‌ها و تجربیات این صنعت بود.

جناب آقای دکتر امی، ریاست محترم پژوهشگاه هوافضا، به همراه تنی چند از متخصصان آن پژوهشگاه از اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل هوایی تجهیزات فرودگاهی بازدید کردند و جلسات متعددی با برخی شرکت‌های خارجی و داخلی داشتند. 

 

 

 

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها بازدید ریاست و متخصصان پژوهشگاه هوافضا از اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل هوایی تجهیزات فرودگاهی