اختتامیه اولین دوره مسابقات دانش آموزی پهپاد ایرانی

مسابقات دانش آموزی پهپاد ایرانی

 

اولین دوره مسابقات دانش آموزی پهپاد ایرانی توسط شرکت کاوشگرکهکشان ذیل مرکز رشد واحدهای فناور هوافضا مستقر در پژوهشگاه هوافضا، با هدف ایجاد خلاقیت و نوآوری، استفاده کاربردی از مفاهیم آموخته شده در کتب درسی، بیان ساده و قابل فهم دانش هوافضا در سطح دانش آموزی، افزایش توان فنی و تجربی دانش آموزان و تمرین کارگروهی، طراحی و برگزار شد.

ادامه مطلب...

بازدید دانش‌آموزان از پژوهشگاه هوافضا

بازدید

 

روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه، در راستای برنامه های ترویجی پژوهشگاه برای نوجوانان، تعدادی از دانش-آموزان و مربیان دبیرستان دخترانه حضرت نبی اکرم (ص) از پژوهشگاه هوافضا بازدید کردند.

ادامه مطلب...

مسابقات بین المللی کن ست ایران تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار گرفت

 

به استحضار کلیه علاقه‌مندان به مسابقات بین‌المللی کن‌ست ایران می‌رساند بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته و مذاکرات انجام شده میان پژوهشگاه هوافضا و بنیاد ملی نخبگان، مسابقات بین‌المللی کن‌ست ایران در لیست مسابقات تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار گرفت. به این ترتیب اعضای تیم‌های برگزیده مسابقات، ضمن دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی از مزایا و امتیازات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند خواهند شد.

ادامه مطلب...

برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین دوره ملی و اولین دوره بین المللی مسابقات کن‌ست ایران

روز درخنکاری

 

مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات ملی و نخستین دوره مسابقات بین‏المللی کن‏ست ایران در روز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه با معرفی و تقدیر از تیم‌های برگزیده در محل پژوهشگاه هوافضا برگزار شد.

ادامه مطلب...

حاضرین در سایت

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها