امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک دو‌جانبه پژوهشگاه هوافضا و پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

تفاهم نامه

تفاهم‌نامه همکارهای مشترک دوجانبه علمی- پژوهشی و آموزشی در تاریخ  1396/02/01 به امضا آقایان دکتر فتح اله امی، رئیس پژوهشگاه هوافضا و دکتر سید منصور خلیلی عراقی، رئیس  پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران رسید. این تفاهم نامه شامل 9 ماده و 4 تبصره است. 

ادامه مطلب...

شروع سال نو و دیدار ریاست پژوهشگاه با کارکنان و اعضای هیئت علمی

سال نو

 

روز دوشنبه 14 فروردین 1396 به مناسبت سال نو ریاست پژوهشگاه با کارکنان و اعضای هیئت علمی دیدار داشتند. 

ادامه مطلب...

جشن پایان سال در پژوهشگاه هوافضا

دکتر امی

 

روز دوشنبه 23 اسفند ماه جشن پایان سال با حضور ریاست و معاونان پژوهشگاه هوافضا برگزار شد. در این مراسم ریاست محترم پژوهشگاه جناب آقای دکتر امی، رئیس پژوهشگاه، با ذکر تسلیت ایام فاطمیه و بزرگداشت شهدا و جانبازان گزارش فعالیت‌های سال 95 را ارائه داده و در ادامه به برنامه راهبردی سال 1396 که مطابق با برنامه راهبردی هیئت دولت در زمینه هوافضاست اشاره کردند و برای همه کارکنان سالی سرشار از برکت و موفقیت آرزو کردند. 

ادامه مطلب...

سخنرانی آقای مهندس مسعود طایفی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه هوافضا با عنوان «کاربست عملیاتی فناوری سنجش از دور مستلزم نگرش سیستمی (فرصت‌ها و چالش‌ها)»

سخنرانی علمی

پژوهشگاه هوافضا و انجمن هوافضای ایران در سال 95، با دعوت از اساتید و فرهیختگان علم و دانش به خصوص در زمینه‌های فناوری‌های نو و هوافضا، 19 سخنرانی علمی را برنامه‌ریزی و در محل پژوهشگاه هوافضا برگزار کرده است. 

در این راستا، در روز چهارشنبه 27 بهمن 95 نیز، پژوهشگاه هوافضا با سخنرانی علمی آقای مهندس مسعود طایفی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه هوافضا، با عنوان «کاربست عملیاتی فناوری سنجش از دور مستلزم نگرش سیستمی (فرصت‌ها و چالش‌ها)» میزبان جمعی از دانشجویان، اساتید و فرهیختگان بود.

 

در ادامه خلاصه‌ای از مطالب ارائه شده توسط ایشان آمده است.

ادامه مطلب...

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها