سخنرانی جناب آقای دکتر محمدعلی امیری‌آتشگاه، با عنوان «رویکرد و پیچیدگی‌‌ها در ناوبری اینرسی»

Sample image

در راستای برگزاری سلسله سخنرانی‌های پژوهشگاه هوافضا و انجمن هوافضای ایران، این بار نیز پژوهشگاه هوافضا روز چهارشنبه مورخ 29/10/1395، میزبان جناب آقای دکتر محمدعلی امیری آتشگاه، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و جمعی از دانشجویان و فرهیختگان بود.  

در این سخنرانی، سعی بر این است که کلیات، مفاهیم، خطاها و رویکردهای سنتی و نوین در زمینه حسگرهای اینرسی مورد بحث و بررسی قرارگیرد.

ادامه مطلب...

مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم مغفور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

آیت اله هاشمی رفسنجانی

 

 تاریخ: پنجشنبه 28 بهمن ماه

زمان: 15 الی 17

مکان: حرم مطهر امام خمینی(ره)

سخنران حجت‌الاسلام انصاری

  

نخستین فارغ التحصیل دانشجوی دوره دکتری در پژوهشگاه هوافضا

فارغ التحصیلی نخستین دانشجوی دوره دکتری در پژوهشگاه هوافضا

 

دکتر امیر لبیبیان، به عنوان نخستین فارغ‌التحصیل دکترای مهندسی هوافضا در تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه هوافضا، از رساله خود دفاع کرد. 

ادامه مطلب...

پیا م دکتر امی رئیس پژوهشگاه هوافضا به مناسبت حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو

آتش نشان

 

حادثه غم انگیز و تأسف بار آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو  تهران و شهادت مظلومانه  و جانگداز جمعی از هموطنان و پرسنل ایثارگر و دریادل آتش‌نشان، غمی بزرگ بر دل‌ها نهاد.

پژوهشگاه هوافضا ضمن ابراز همدردی با خانواده‌ها و تمامی بازماندگان داغدار شهدا و مصدومان این حادثه دلخراش، و آرزوی عدم تکرار  این حوادث با رعایت استانداردهای ایمنی توسط مردم و مسئولان، برای آنان، همکارانشان و مردم داغ دیده ایران آرزوی صبر  و شکیبایی کرده  و  از خداوند منان، رحمت و رضوان مسئلت می‌نماید و از مسئولان و مدیران ذیربط درخواست جبران این زحمات را دارد.

 

ادامه مطلب...

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها